Pazar, 05 Mart 2017 11:10

Küçükmuhsine Köyü Halı Saha Turnuva Şampiyonu Gayabaşı Spor

Küçükmuhsine Köyü Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından gençleri spora yöneltme amacıyla organize edilen Halı Saha Futbol turnuvası sonuçlandı. Final maçında rakibi Hanönü Spor’u 8-7 mağlup eden Gayabaşı Spor turnuvanın şampiyonu oldu.
8 takımın Yazır halı saha Tesislerinde yaptığı mücadele sonucunda Gayabaşı Spor - Hanönü Spor final maçında karşı karşıya geldi. Bol gollü geçen final maçı sonunda rakibi Hanönü Spor’u 8–7 mağlup eden Gayabaşı Spor turnuvanın birincisi oldu.
Şampiyon olan Gayabaşı Spor ve derece giren diğer takımların kupa ve madalyalarını Küçükmuhsine Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Soytürk tarafından verildi.

Dernek Başkanı İbrahim Soytürk” Küçükmuhsine Köyü gençleri arasında birlik ve beraberliği sağlamak, aynı zamanda bu gençleri spora yönelmek amacıyla organize ettiğimiz halı saha futbol turnuvasına ilginin ve katılımın yoğun olması bizleri mutlu etmiştir. Centilmence geçen bir turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupa ve sporculara madalya takdim ettik. Dernek olarak bu tür etkinliklere ara vermeden devam edeceğiz. “ dedi .

Final maçına gelen tüm hemşerilerimize destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Kupa törenine katılan Karatay Ziraat İlçe Müdürü Esat ALTUNTAŞ Bey'e, İbrahim SARIÇİEK Bey'e teşekkür ederiz.

Kupa töreni sonrası takımlarımıza ve misafirlerimize ikramda bulunduk.

Okunma 934 defa Son Düzenlenme Perşembe, 30 Kasım 2017 11:25